PAR MUMS

Veidojot automazgātavu tīklu, mēs esam radījuši iespēju auto nomazgāt dažu minūšu laikā, turklāt tērējot vien pāris eiro. Wash & Drive pašapkalpošanās automazgātavās tiek izmantotas “Karcher” tehnoloģijas un aprīkojums, kas tiek augstu vērtēts visā Eiropā, un īpaša atzinība tam ir Skandināvijas valstīs. Papildus augstspiediena mazgāšanās rīkam ir pieejama arī putu birste un mazgāšana ar aktīvajām putām, nodrošinot visaugstāko mazgāšanas kvalitāti.

Mūsu automatizētā mazgāšanas līnija Wash & Drive Express ir jaunums Latvijā. Tajā mazgāšanas procesu veic iekārtas, un rezultāts ir ātrdarbība un nemainīgi augsta kvalitāte. Prognozējam, ka pieprasījums pēc automazgāšanas pakalpojuma Latvijā arvien augs un Wash & Drive tīkls diennaktī spēs apkalpot līdz pat 20 tūkstošiem automašīnu.

Juridiskā adrese
Krasta iela 97a, Rīga, LV-1019
Tālrunis
+371 20 20 30 75
PIESAKIES FRANŠĪZEI

Esam jau Šeit

ATSAUKSMES

Dāvis Dērziņš

Labi trenēts specs savu auto nomazgās par 3 €.

Olympic Casino Latvia

Tīra automašīna atspoguļo uzņēmuma tēlu. “Wash&Drive” pašapkalpošanās stacijas pieejamas 24/7, tiem ir plašs izvietojuma tīkls, un tajās nav jāstāv rindās. Izmantojot “Wash&Drive” sniegtos pakalpojumus, mazgāšanas izmaksas varam noteikt paši. Ņemot vērā visus faktorus, esam izvēlējušies izmantot tieši “Wash&Drive” pašapkalpošanās staciju pakalpojumus. Un mūsu automašīnas vienmēr ir tīras.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

SIA „Wash and Drive” nodrošina NMP dienestam pašapkalpošanās automazgātavu pakalpojumus vairākos Latvijas reģionos, visu diennakti septiņas dienas nedēļā, kas ir būtisks ieguvums NMP dienestam, jo pakalpojumu varam saņemt jebkurā brīdī, kad transportlīdzekli neizmanto izsaukumu izpildei.

NMP dienests var raksturot SIA „Wash and Drive” kā uzticamu un godprātīgu sadarbības partneri.

SIA "Profcentrs"

Esam noslēguši līgumu un saņēmuši kartes katram darbiniekam. Tas rada vieglu darbošanos automazgātavā un arī precīzu uzskaiti par katra lietotāja patērēto naudas resursu mūsu uzņēmuma grāmatvedībā.

Automazgātavas iekārtas darbojas precīzi, šampūna daudzums ir pietiekams.

Linda Roze

Atlika tik vienreiz pamēģināt un tagad mazgāju savu auto tikai “Wash&Drive” - ērti un lēti.

SIA”Venden”

Ņemot vērā Latvijas nepastāvīgos laika apstākļus, esam izvēlējušies tieši "Wash&Drive " pakalpojumus, jo par mazām summām varam vienmēr uzturēt tīru savu auto parku. Tīrs auto ir tikpat svarīgs kā dzidrs ūdens!

Jānis Sulcs

Pateicoties “Wash&Drive” vienmēr varu uzturēt savu auto tīru.

Mārtiņš Aleksandrovičs

Esmu Wash&Drive klients jau vairākus mēnešus. Esmu ļoti apmierināts ar pakalpojuma servisu, ko iegūstu šajās automazgātavās mazgājot savu vēsturisko amerikāņu pikapu! 

Edgars Bērziņš

Nomazgāju savu ģimenes busiņu daudz lētāk nekā parastajās automazgātavās.

SIA ”CERTEX Latvija”

SIA”CERTEX Latvija” Pārdošanas vadītājs:
Autoparka tīrības un izmaksu kompromiss

Leons Kletnieks

Īstā vieta automašīnas mazgāšanai. Kopš esmu sācis apmeklēt automazgātuvi mans Karcher mājās stāv dīkstāvē. Kādēļ to daru - silts ūdens, kas daudz labāk nomazgā, labāks spiediens, nepaliek plankumi pēc mazgāšanas. Vienīgi ātri jākustas, jo negribas daudz naudiņas iztērēt.

A/S “Elis Tekstila Serviss”

Esam apmierināti un iesakām uzņēmumu “Wash and Drive”, kas sniedz automazgāšanas pakalpojumus.

Priecē 24 stundu darba laiks, jo varam autoparku uzturēt tīru jebkurā diennakts laikā.

Nav rindas, ērti un ātri var nomazgāt automašīnu.

Pieejamas mazgātavas lielākajās pilsētās Latvijā.

Saimnieciski izdevīgāk, nekā mazgāt pilna servisa automazgātavās.

SIA "Forevers"
Pakalpojumu ērti un viegli lietot. Administrācija operatīvi reaģē, ja ir kādi neskaidri jautājumi autovadītājiem. Rēķins par pakalpojumu ir detalizēts un viegli caurskatāms.
SIA ”Venipak Latvija”
Izmantojam šo pakalpojumu, jo šoferiem nav jāstāv garās rindās, nav pieraksti! Vienkārši, ātri un lēti!

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.