JAUNUMI

22.05.17

Rīgā pirmdien atklās “Wash & Drive” pašapkalpošanās automazgātavu

Pirmdien, 22. maijā, Rīgā, Bauskas ielā 105 tiks atklāta pilsētā lielākā pašapkalpošanās automazgātava “Wash & Drive”. Sadarbībā ar banku Citadele jaunās automazgātavas būvniecībā investēts 800 000 eiro.

Rīgā uzbūvēta septītā SIA “Wash & Drive” pašapkalpošanās automazgātava Latvijā, kas šobrīd ir arī Rīgā lielākā – ar 7 boksiem. Tuvāko divu, trīs gadu laikā SIA “Wash & Drive” visā Latvijā izbūvēs vairāk nekā 40 automazgātavas ar kopumā 160 līdz 200 atklāta tipa mazgāšanas boksiem. Plānots, ka diennaktī Wash & Drive spēs apkalpot līdz pat 20 tūkstošiem automašīnu. Sadarbībā ar banku Citadele automazgātavu būvniecībā tiks investēti aptuveni 12 miljoni eiro. 

Svinīgais automazgātavas atklāšanas pasākums pirmdien, 22. maijā, sāksies pulksten 13:00, kad iedzīvotājiem būs iespēja uzzināt vērtīgus eksperta padomus par to, kā savu auto ātri un ekonomiski nomazgāt patiešām tīru. Paraugdemonstrējumu sniegs eksperts, kas nodemonstrēs, kā mašīnu pareizi nomazgāt tīru pāris minūtēs, tātad - pēc iespējas lētāk.

Pēc paraugdemonstrējumiem notiks taksometru auto mazgāšanas sacensības. Taksistiem tīrs auto ir svarīgs katru dienu, tāpēc noskaidrosim, kurš taksometra šoferis savu auto varēs nomazgāt visātrāk.

Pirmdien jaunatklātajā Wash & Drive automazgātavā ikvienam būs pieejama auto mazgāšana bez maksas līdz pat pulksten 20:00. Auto mazgātājiem gan jārēķinās ar laika ierobežojumu 10 minūtes vienai mašīnai, ko “Wash & Drive” eksperti vērtē, kā optimālu mazgāšanas laiku arī pilnīgam iesācējam. 

 “Wash & Drive” automazgātavas ir atvērtas 24 stundas un strādā bez brīvdienām.

Citadele ir trešā lielākā banka Latvijā pēc klientu skaita. Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas, un tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē. Citadele nodrošina norēķinus un karšu maksājumus, aizdevumus, noguldījumu, ieguldījumu, aktīvu pārvaldes, un līzinga pakalpojumus, kā arī virkni ekskluzīvus un unikālus produktus. Citadeles vīzija ir kļūt par labāko finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs privātpersonām un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Citadeles akcionāri ir starptautiska un daudznacionāla investoru grupa ar pieredzi banku sektorā visā pasaulē. 75% plus viena akcija pieder grupai starptautisku investoru, kurus pārstāv investīciju kompānija “Ripplewood Advisors LLC”, pārejās akcijas ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) īpašumā.

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.