JAUNUMI

11.04.22

Izkrāso savu pavasari ar mirdzoši tīru auto.

Beidzot garā un nogurdinošā ziema atkāpjas un arvien saulainākas, siltākas un garākas kļūst ilgi gaidītās pavasara dienas. Kā jau ierasts pavasaris nāk ar mazākām un lielākām talkām, atbrīvošanos no nevajadzīgiem krāmiem, uzkopšanas darbiem. Pavasara laikā nedrīkst piemirst arī par savu auto, kurš ziemas mēnešos sāls pudus un netīrumu kalnus ir uzņēmis uz savas virsbūves, lai tikai izvadātu savu vadītāju ar komfortu visā ziemas garumā.

Visiem zināms, ka auto mazgāšana ziemas mēnešos vienmēr ir bijis vitāli svarīgs process. Taču, lai cik bieži un cītīgi ziemā mazgāsiet savu auto, vienmēr paliek neaizsniedzami izliekumu stūrīši un caurumiņi, kur aukstuma sāļi un sasalumi saglabājas visā ziemas garumā. Jo sevišķi grūti aizsniedzama ir tā auto daļa, kas atrodas vistuvāk sasalušās zemes sāļiem un netīrumiem – auto apakša. Pavasarī ir īstais brīdis atbrīvoties no šiem sakrājušamies nosēdumiem, un to vislabāk izdarīt automatizētajās automazgātavās. Šāda tipa mazgātavas ir aprīkotas ar daudzām augstspiediena mazgāšanas strūklām, kas vienlaicīgi mazgā auto virsbūvi no visām pusēm. Izvēloties apmeklēt automatizēto mazgātavas līniju, uzziniet vai tiek piedāvāta arī apakšas mazgāšana, kur visvairāk būs uzkrājušies ziemas “labumi”. “Wash and Drive Express” mazgātavā šāds pakalpojums ir iekļauts platīna mazgāšanas programmā, kurai pašlaik ir akcijas atlaide -25% no standarta mazgāšanas cenas. Tomēr jāņem vērā, ka saulainajā pavasara laikā pie klientu pašām iecienītākajām automazgātavām  veidojas garas rindas visas dienas garumā, tādēļ iesakām automazgātuves apmeklējumu ieplānot agrajās rīta stundās - sapucēsiet savu autiņu un visa diena paliks pavasara baudīšanai tīrā un sakoptā braucamajā.

Kad automašīnas virsbūve spīd un laistās, ir laiks ķerties klāt arī auto salonam – tur, kur parasti ziemas aukstumā īsti negribas veltīt laiku tīrīšanai, apkopjot tikai galvenās zonas,  noskalojot paklājiņus un izsūcot sēdekļus. Tagad ir īstais laiks savest kartībā priekšējo paneli, visas durvju kabatiņas un parējās nišas auto salonā. Ļoti ērti to izdarīt “Wash and Drive Express” putekļu sūcēju zonā. Tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur jaudīgi putekļu sūcēji atrodas pilnībā zem jumta, turklāt pieejamas veselas deviņas putekļu sūkšanas vietas. Pats labākais, ka to var darīt vienlaicīgi divatā, katrs no savas puses, jo katra pozīcija ir aprīkota ar divām sūkšanas caurulēm un abas ir iespējams darbināt vienlaicīgi – apvienojiet auto sakopšanu pat ar romantisku randiņu. Katrā putekļu sūkšanas vietā atradīsiet arī pistoli ar saspiestu gaisu, kas nāks talkā, lai izpūstu putekļus no visām auto paneļa podziņām, slēdžiem un nišām.

Kad auto nomazgāts no visām pusēm, ievaskots, nožāvēts, salons izpūsts un nospodrināts, atmiņas par garo, ledaino ziemu var droši atstāt automazgātavā, un mesties iekšā pavasara piedzīvojumos.

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.